Energeticky efektivní 

    Prádelenská technika

Když tvrdíme, že prádelenská technika a stroje Domus jsou energeticky efektivní, znamená to, že naše prádelenská technika je schopna dělat více práce za méně energie. To znamená značné finanční úspory, které z dlouhodobého hlediska budou pozitivní pro Váš profesionální růst Vaši firmy. Optimalizace snížení spotřeby vody = nízká spotřeba energie a pracích prostředků.

Prádelenská technologie

Nejvyšší prioritou pro komerční prádelny a vlastní prádelny je šetření vody, energií a kvalita praní. Díky vlastnímu vyvojovému týmu Domus je navržena nová generace praček TOUCH II a celá prádelenská technologie. Vysoké odstředění G faktor 450 sníží zbytkovou vlhkost - čímž zaručí významné úspory v procesu sušení a žehlení. Nejen prádelenská technika, ale i veškerá prádelenská technologie prošly modernizací,  vylepšení konstrukcí a novější technologií vyžadující součastné trendy praní a čištění. 

Sušiče řady ECO-ENERGY a HEAT PUMP (ohřev tepelným čerpadlem) drží  první pozici v nízké energetické náročnosti a šetrnosti k životnímu prostředí. 

Energeticky nejnáročnějším strojem v prádelně je sušič. Domus vyvinula řadu sušičů  ECO-ENERGY a HEAT PUMP s jedinečným systémem rekuperaci vzduchu, který si nechal patentovat a tím zanechal veškeré ostatní sušiče v nevýhodě. Dosažené úspory u modelů ECO-ENERGY  40% nákladů a v řadě HEAT  PUMP až 60% nákladů.

Také žehlící technika získala vylepšení systému SMART SYSTÉM, kdy automaticky žehlič přizpůsobuje svoji rychlost válce k vlhkosti prádla.