O společnosti DOMUS

Firma DOMUS působí v oboru čistírenské a prádelenské technologie od roku 1922. Myšlenkou zakladatelů firmy DOMUS je udržet si kvalitu a být o krok napřed. Zařízení pro prádelny a výroba veškerých strojů DOMUS se provádí na třech výrobních místech, dvě se nachází ve Španělsku a jedna ve Francii. DOMUS je moderní společnost, která nabízí svým zákazníkům veškerá prádelenská zařízení - vybavení prádelen, vybavení čistíren - a to včetně služeb. DOMUS každoročně vynakládá velké investice do vývoje, čímž je veškerá prádelenská technika, ať už se jedná o průmyslové pračky, sušiče či žehliče, vybavena těmi nejnovějšími funkcemi, z čehož je hlavní důraz na co nejvyšší účinnost za co nejnižší energetickou náročnost. Tímto se otevírají nové možnosti pro mandly, pračky a sušiče pod označením ECO ENERGY, kdy je zaručena nízká energetická náročnost pro takto označená prádelenská zařízení.

Firma DOMUS je významným členem skupiny ONNERA Group. 

V České republice je zastoupena od roku 2015 firmou Domus Laundry CZ s.r.o. Díky vysoké míře spolehlivosti, inovace, účinnosti a energetické nenáročnosti strojů DOMUS získali v tuto značku zákazníci velmi rychle důvěru, o čemž svědčí také velké množství již provedených instalací této prádelenské techniky v České republice. DOMUS Laundry CZ s.r.o. zařizuje vybavení prádelen jak všech komerčních typů, tak pro společnosti využívající vlastní prádelny. Prádelenská zařízení DOMUS jsou vhodná jak pro malé prádelny a čistírny, tak i pro ty největší a nejnáročnější provozy. Průmyslové pračky, průmyslové sušiče a průmyslové žehliče DOMUS, stejně i jako ostatní stroje a produkty této značky, splňují nejpřísnější požadavky na šetrnost v přírodě.

Náš zákaznický servis RTL servis s.r.o. Vám vyjde vstříc s technickou podporou, návrhem prádelny, s řešením úspor, montážní nebo instalací prádelenského zařízení (a to nejen jediné značky). Stačí nás kontaktovat skrze jakýkoliv ze způsobů uvedených na našich stránkách.