O společnosti Domus

Firma Domus působí na trhu od roku 1922.
Myšlenkou zakladatelů firmy Domus je udržet si kvalitu a být o krok  napřed.
Průmyslová prádelenská technika a výroba veškerých strojů Domus se provádí na třech výrobních místech, dvě se nachází ve Španělsku a jedna ve Francii. 
Domus je moderní společnost, která zaručuje schopnost nabízet našim zákazníkům produkty prádelenské zařízení včetně služeb.         
Domus každoročně vynakládá velké investice do vývoje čimž vznikají nové funkce, snižují se energetické náročnosti. A otevírají nové možnosti mandlů, praček a sušičů  ECO - ENERGY.  
Firma Domus je významným členem skupiny ONNERA Group. 
V České republice je zastoupena od roku 2015 firmou Domus Laundry CZ s.r.o. Díky vysoceprofesionálním strojům Domus klienti snadno získali důvěru v této značce čemuž svědčí i spousta instalací provedených v České Republice. 
Domus Laundry CZ s.r.o. vybavuje prádelenskou technikou, jak všechny typy komerčních prádelen, tak i společnosti využivající vlastní prádelnu. Prádelenská technika Domus lze nalést jak v malých prádelnách tak i v největších prádelnách. Prádelenská zařízení Domus splňují nejpřísnější požadavky na šetrnost v přírodě.
Náš zákaznický servis Vám vyjde vstříc s technickou podporou, návrhem prádelny, s řešením úspor, montážní nebo instalací prádelenského zařízení ne jen jediné značky - RTL servis s.r.o.