DOMUS je významná celosvětová značka

DOMUS působí ve více než 150 zemích světa, kde nabízí kvalitní zařízení prádelny, kvalitní servis a podporu pro čistírenská a prádelenská zařízení, a to jak pro dealery, tak zákazníky. Zákaznický servis prádelenského zařízení je pro nás prioritou, v technické oblasti zajišťujeme pravidelné školení. Opravy prádelenské techniky jsou prováděny našimi servisními techniky, kteří jsou kvalifikovaní a školeni na veškeré novinky v prádelenství. Po každém úkonu vystavujeme servisní zprávu, kde jsou vypsané zjištěné nedostatky.

Provádíme opravy prádelenské techniky, pravidelný servis i záruční a pozáruční opravy strojů. Řešíme do 24 hodin od nahlášení poruchy. Proškolíme obsluhu, popřípadně Vaše techniky.

Záruční opravy provádíme na námi zastoupené značky – JENSEN, DOMUS, LACO, SILC, GRANDIMPIANTI, BIEFFE, KREBE-TIPPO, ITALCLEAN. Pro tyto značky máme zavedený sklad náhradních dílů v Rýmařově a částečně i v Olomouci. Na tyto námi dodané stroje také přednostně provádíme pozáruční opravy.

Provádíme i pozáruční opravy na stroje, které jsme nedodali. S omezením na dodání náhradních dílů jsme schopni zajistit opravy strojů značek PRIMUS, IPSO, GIRBAU, UNIMAC, SIDI, PONNY, BOWE, RENZACCI, FIRBIMATIC, REALSTAR, TEXTIMA, ECOLAB, KAAN.

Pravidelný servis zařídíme pro prádelenské profesionální stroje a průmyslové stroje všech značek. Při pravidelném servisu se zjišťuje celkový stav stroje a funkčnost jednotlivých částí stroje. Servisní technik kontroluje stav v provozu i mimo provoz stroje a zjišťuje míru opotřebení jednotlivých dílů.

Pro zákazníky vyžadující proškolení údržbářů pro daný typ stroje zajistíme školení v naší firmě, nebo přímo u zákazníka. Naučíme údržbáře jak pečovat o stroje a na které části je zapotřebí se zaměřit. Správná údržba prodlouží životnost stroje o řadu let.

Servis si můžete objednat na telefonním čísle: +420 778 511 227, nebo na e-mailu: servis@rtlservis.cz