VYBAVÍME CELOU VAŠI PRÁDELNU

U DOMUS Laundry CZ s.r.o. najdete vše na jednom místě. Do vaší prádelny dodáme hygienické pračky, průmyslové pračky, profesionální pračky, průmyslové sušiče, profesionální sušiče, žehliče, mandly a další žehlící systémy jako žehlící lisy, napařovací panny, žehličky a další techniku pro žehlení. Dodáváme také klece, vozíky a obecně celkové vybavení pro prádelnu a vybavení pro čistírnu, jako jsou chemické stroje, systémy pomocí kterých je možná úprava vody, či vyvíječe páry. Poskytneme vám vybavení pro samoobslužnou prádelnu i běžné komerční a profesionální prádelny a čistírny.

Kromě techniky a technologie zahrnují naše služby instalaci veškeré námi nabízené prádelenské technologie. Zabýváme se i návrhem prádelen, tudíž vám naši obchodní zástupci poradí, jak vybavit zcela novou prádelnu, či zrekonstruovat stávající, abyste co nejlépe využili stanovené prostory a ušetřili co nejvíce energií za co největší produkce.

NÁDRŽE ECOTANK - ÚSPORA VODY

Nádrže ECOTANK, které lze jednoduše připojit s jakékoliv pračce DOMUS s mikroprocesorem TOUCH II a dvojitým odtokem, pomohou pomocí systému vodní rekuperace ušetřit až 70 % vody používané ve vaší prádelně.
Menší nádrže mají kapacitu 80 či 150 litrů každá a lze k pračce připojit až tři z nich.
NOVĚ nádrže ECOTANK XL - možnost až tří nádrží o 1000 litrech pro průmyslové pračky od 35 do 120 kg, nebo pro centralizaci ECOTANKU s několika pračkami.
Proč si vybrat nádrže ECOTANK? 

  1. Jsou účinné - dle nastavení lze ušetřit až 70 % vody, dosáhnout úspor chemikálií, a má systém úspory tepla - je možné využít horkou vodu ze sušiče s tepelným čerpadlem, nebo používá horkou vodu z předchozího pracího cyklu
  2. Snadno se instalují - jednoduchá instalace u praček TOUCH II, malé nároky na místo a nádrže lze nakombinovat lze vašich vlastních potřeb. Možnost využití nádrží pro WET CLEANING (mokré čištění), kdy jsou chemikálie předem namixovány s vodou v nádrži, tudíž není citlivé oblečení v přímém kontaktu s nenamixovanými chemikáliemi
  3. Snadná údržba - možnost nastavit samočištění nádrží. Nádrže lze také jednoduše vyjmout a vyčištit a mezi nádržemi a druhým odtokem pračky je systém filtrace vody

DOMUS ECO ENERGY - UŠETŘETE ENERGIE

Prádelenská technika DOMUS s označením ECO ENERGY je přesně taková, jak název napovídá - zaměřená na co největší úsporu energií. Nezapomíná ale ani na účinnost, tudíž jsou prádelenské stroje DOMUS ECO ENERGY - pračky, sušiče a žehliče - schopny poskytnout uživateli co největší úsporu energií za co největší produkce. Ročně to vyústí ve významné úspory, které pomohou dalšímu rozvoji vaší prádelny.
Kontaktujte naše obchodní zástupce, kteří vám poradí jak nejlépe ušetřit energie ve vaší prádelně.